mlegitymacja

mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpłatnym narzędziem, które na pewno spodoba się uczniom. Jest częścią aplikacji mObywatel. Żeby z niej skorzystać, potrzebny jest tylko smartfon z systemem Android lub IOS.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To - zgodnie z prawem - legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Główne zalety mLegitymacji:

- masz ją zawsze przy sobie, pod ręką w swoim smartfonie,

- możesz potwierdzić swoją tożsamość i przynależność do uczelni i szkoły,

- łatwo skorzystasz z ulg i zwolnień z opłat,

- nie zapomnisz jej wychodząc z domu,

- nie zgubisz jej ani nie zniszczysz,

- jest nowoczesna, wygodna i bezpieczna.

mLegitymacja jest „wydawana” jako dodatek do ważnej papierowej legitymacji lub e-legitymacji. Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wydano wcześniej tradycyjną wersję dokumentu. Okres ważności mLegitymacji jest tożsamy z okresem ważności wydanej legitymacji.

W przypadku utraty ważności „tradycyjnej” legitymacji, mobilna wersja dokumentu będzie unieważniana. Szkoła będzie mogła unieważnić dokument także w przypadku utraty mLegitymacji z powodu uszkodzenia, niepoprawnego działania czy zgubienia urządzenia mobilnego, w którym była przechowywana.

Uczniowie mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji lub tradycyjnej legitymacji szkolnej, który umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji lub legitymacji szkolnej.

Załączniki:
Instrukcja obsługi i instalacji mLegitymacji

Aplikacja mobilna

Wniosek o wydanie mLegitymacji

Wniosek o anulowanie mLegitymacji

Regulamin usługi mLegitymacja

Regulamin mLegitymacji szkolnej w ZSP im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie

Klauzula informacyjna mLegitymacja

Informacja o Generatorze Zdjęć